Hakkımızda

Hakkımızda

Vizyonumuz

Markamızın temelleri 2023 yılında atılmış, özgün ve farklı yaşam alanları yaratmak için kurulmuştur. Kurucumuz Burak Uzun’un sözleriyle;

Çocukluğumdan beri özellikle ailem beni “hayalperest” olarak tanımlıyor. Bunu sanki kötü bir alışkanlıkmış gibi sık sık söylerlerdi. Ama bu bir hayat felsefesidir. Yaşam alanları insanı yansıtacak diyerek, döşeme grubu alanında dekorasyonda standardın önemi geliştirilmiştir.

HAYAL ET, HAYALET OLMA! Sözlerle tasarlayıp ürettiğimiz kanepeler, berjerler, koltuklar, puflar, banklar, başlıklar, sehpalar ve yan sehpalar ile hayal gücünüze kapı açmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Çağdaş bir yaşam tarzı, konfor ve farklılığı hedeflerken aktarmaya çalıştığımız felsefe, tasarladığımız ve ürettiğimiz tüm ürünlerde açıkça görülmektedir.

Çok yeni ya da en pahalısı olmak zorunda olmayan, renklerin ağırlığını hissettiren, doğallığın ötesine geçmeyen bu tarz tasarımın son aşamasıdır.

Bu felsefeyi dünyanın her yerindeki değişime açık ve modern bakış açısına sahip kullanıcılarımızla buluşturmak için çalışıyoruz. Butik ama sistemli üretimimiz sayesinde sürekli kendini yenileyen tasarımlarımızla herkesi özel hissettirmek ve yaşandıkça anlam kazandıkları bir dünyaya bekliyoruz.

0
0